محل تبلیغات شما

دانلود رایگان کتاب غیر منتظره نگار صدقی

عنوان: غیرمنتظره

نویسنده:  کریستین بوبن

مترجم: نگار صدقی

تعداد صفحات: 107

زبان: فارسی

نوع فایل: PDF

حجم: 1 مگابایت

بخشهایی زیبا ازاین کتاب:

من از وقتی تو نوشته هایم را می خوانی، می نویسم.

از وقتی اولین نامه را نوشتم. نامه ای که نمی دانستم مفهومش چیست.
نامه ای که معنایش را تنها در چشمان تو می یافتم.
من هیچ گاه بیش از سه جمله ی اول این نامه چیزی ننوشته ام:

هیچ باوری نداشتن. منتظر چیزی نبودن. امید داشتن به آن که روزی اتفاقی بیفتد.
کلمه ها از زندگی ما عقب هستند.
تو همیشه از آن چه من انتظار داشتم، جلوتر بودی.
تو همیشه غیره منتظره بودی.!

#کتاب فوق العاده زیباومشهوری که پیشنهادمیکنم اگه 1 روز از عمرتون باقی مونده بخونیدش فوق العاده زیباست

برای دانلود کتاب غیر منتظره به ادامه مطلب مراجعه کنید

عشق , کتاب , دانلود رایگان کتاب غیر منتظره , دانلود رایگان کتاب غیر منتظره PDF , دانلود کتاب پی د اف , دانلود کتاب , کتاب عاشقانه , متن عاشقانه , دانلود عاشقانه , نگار صدقی , کتاب غیر منتظره , رمان , نامه عاشقانه , عاشق , کتاب غیر منتظره PDF , رمان جدید غیرمنتظره , دانلود فصل جدید کتاب غیر منتتظره , حماقت عشق , عاشقانه , غمگین , کتاب رمان جدید غیر منتظره , نامه ای که معنایش را تنها در چشمان تو می یافتم , کتاب و رمان عاشقانه غیر منتظره , غیر منتظره , در ازدواجی ده سال مجرد بود , ساعت ها بدون بیان کلمه ای صحبت کرد , با تمام دنیا خوابید و باکره بود , کتاب عاشقانه و غمگین , رمان های عاشقانه , رمان جدید , فصل جدید کتاب غیرمنتظره , خوابیدن , عشق و نیاز و کتاب غیرمنتظره

دانلود رایگان رمان عاشقانه و غمگین دردم PDF

خرید ویپ الکترواسموک ترک سیگار الکترونیکی electric smoke vape

دانلود رایگان بازی آمیرزا 2.4 به همراه جواب تمام مراحل بازی آمیرزا Amirza

کتاب ,غیر ,منتظره ,دانلود ,عاشقانه ,نامه ,غیر منتظره ,کتاب غیر ,دانلود رایگان ,رایگان کتاب ,منتظره pdf

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید گن لاغری وبلاگ همسفران میرداماد vendelispo داستانهای من (نویسنده گیتی رسائی) رتبه اول کنکور 99 نوید آبادانی ecarginrie Norman's info lisasares enpeamesgest